Osługa wesel

"Muzyka powinna zapalać płomień w sercu mężczyzny, i napełniać łzami oczy kobiety..."

Ludwik van Beethoven


Na rynku muzycznym jako Dj-wodzirej  figuruję od  2009 roku, natomiast karierę Dj-ską rozpocząłem już w 2002 roku. Nie da się ukryć, że muzyka jest dla mnie  największą i najpiękniejszą pasją w życiu. Pragnę zaznaczyć, że poświęcam swojej pasji mnóstwo czasu by ciągle rozwijać swoje możliwości oraz aby moja oferta mogła w pełni Państwa usatysfakcjonować. Bardzo szeroka gama utworów to jeden z wielu moich atutów artystycznych.

 

Dysponuję bardzo bogatym repertuarem muzycznym z różnych dziedzin co pozwala na dopasowanie muzyki do życzeń Pary Młodej oraz ich gości. Gwarantuję, że na przyjęciach weselnych z moim udziałem każdy będzie mógł usłyszeć to co lubi. Współpracując z DJ-em będą mogli Państwo "ingerować" w rodzaj i styl granych piosenek.

Dość istotnym elementem przy oprawie muzycznej Dj-wodzireja jest fakt że nie musi robić przerw, dzięki temu każdy może się bawić wtedy kiedy tylko ma na to ochotę i unikają Państwo przy tym niezręcznej ciszy czy też odgłosu stukających sztućcy podczas  posiłku.

Ścisły przebieg przyjęcia weselnego oczywiście omawiany jest przy pierwszym spotkaniu z Parą Młodą, ustalane są wszelkie szczegóły dotyczące repertuaru, ustalenie piosenki towarzyszącej przy pierwszym tańcu, podziękowaniu dla rodziców oraz ustalanie zabaw.

Zapraszam do współpracy!